سه‌شنبه 4 تير 1398   17:34:35
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/5/4 پنجشنبه
 • انتقاد فرماندار لنده از عدم حضور مدیر عامل مخابرات استان
  انتقاد فرماندار لنده از عدم حضور مدیر عامل مخابرات استان
  انتقاد فرماندار لنده از عدم حضور مدیر عامل مخابرات استان
  دارا کریمی‌نژاد صبح امروز در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور علی محمد احمدی استاندار استان، غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا و مدیران عضو شورای اداری برگزار شد، از مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد انتقاد و اظهار کرد:  این مدیرعامل علی رغم مکاتبات فراوان و تماس‌های تلفنی بیش از  5 سال است که به شهرستان لنده نیامده است.
  نماینده عالی دولت در شهرستان لنده گفت: خطوط تلفن در این شهرستان به خوبی آنتن نمی‌دهند و سایر زیرساخت‌های مخابراتی در این شهرستان ضعیف و این مشکل بزرگی است برای ما.
  فرماندار لنده در ادامه با گلایه از اداره‌کل راه و شهرسازی، اظهار کرد: اداره راه و شهرسازی 15 کارمند و چندین دستگاه‌ راه‌سازی و جاده‌سازی دارد که اگر چند نیرو را به بخشداری‌های ما بدهند، بخشی از مشکلات ما در حوزه راه و جاده سازی برطرف می‌شود.
  کریمی‌نژاد از اداره‌کل ثبت و اسناد استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گلایه کرد و گفت: کمترین همکاری را با ما دارد.
  وی به طرح پایلوت محرومیت زدایی شهرستان لنده اشاره کرد و گفت: برای اجرای این طرح در شهرستان متأسفانه برخی مدیران همکاری‌های لازم را ندارند.
  وی با اشاره به راه‌اندازی ساختمان بنیاد مسکن گفت: در بخشنامه محیط زیست آمده حمله وحوش شامل دامداران نمی‌شود و در صورت حمله با کشاورزان و باغداران خسارت پرداخت می‌شود که این موضوع توسط محیط زیست استان بررسی شود چراکه دامداران ما در حمله حیوانات دچار خسارت شده‌اند.
  استاندار کهگیلویه و بویراحمد بعد از شنیدن سخنان فرماندار لنده با بیان اینکه همه مدیران بیایند، پای کار تا این موضوع به نتیجه برسد، اظهار کرد: مدیر نظام اسلامی باید عجین با مردم باشد و مشکلات مردم را به صورت میدانی رسیدگی و اگر چنین گزارش‌های صحت داشته باشد، باید تأسف بخوریم برای این مدیران که تعللی در این کار می‌کنند.
  کریمی نژاد با اشاره به راه‌اندازی ساختمان بنیاد مسکن گفت: در بخشنامه محیط زیست آمده حمله وحوش شامل دامداران نمی‌شود و در صورت حمله با کشاورزان و باغداران خسارت پرداخت می‌شود که این موضوع توسط محیط زیست استان بررسی شود چراکه دامداران ما در حمله حیوانات دچار خسارت شده‌اند.
  اما علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همه دستگاه‌ها برای اجرای طرح محرومیت‌زدایی از لنده همکاری کنند که هرگونه کوتاهی در این زمینه بی‌مسؤولیتی است.
  علی محمد احمدی در ادامه با همه دوندگی‌ها در این استان به دنبال این هستیم که مشکلات مردم پیگیری شود، خطاب به فرماندار لنده گفت: هر جا احساس کردید که مدیرانی کوتاهی می‌کنند، بگوید تا پیگیری کنیم.
  وی در واکنش به عدم حضور مدیرکل مخابرات در شهرستان لنده گفت: جای تاسف‌ دارد که مدیر اسلامی که باید با مردم عجین باشد و مشکلات مردم را میدانی لمس کند 5 سال است در این شهرستان حضور پیدا نکرده است.
  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: اگر حرف‌های فرماندار صحت داشته باشد باید به حال چنین مدیریتی در استان تاسف خورد.
  وی افزود: در جلسه آینده از آقای سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفین کشور دعوت به عمل آورید تا ضمن قدردانی از زحمات آنان گزارشی از زبان او را هم داشته باشیم. 

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما