سه‌شنبه 4 تير 1398   16:30:51
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/7/3 سه‌شنبه
 • محمود مؤمن نسب در بازدید از فرمانداری لنده: استقرار مدیران پروازی در محل خدمتشان لازم است.
  محمود مؤمن نسب از مجموعه فرمانداری شهرستان لنده بازدید نموده و موارد مهمی را در حوزه های مختلف مطرح و بر لزوم پیگیری و انجام آنها تاکید داشت.

  مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از فرمانداری شهرستان لنده بازدید کرد. محمود مؤمن نسب از مجموعه فرمانداری شهرستان لنده بازدید نموده و موارد مهمی را در حوزه های مختلف مطرح و بر لزوم پیگیری و انجام آنها تاکید داشت.

  مؤمن نسب در این بازدید تاکید استاندار محترم مبنی بر استقرار مدیران در محل خدمت خود را مطرح نمود و یادآور شد: استقرار مدیران پروازی در محل خدمت از طرفی هزینه های تردد و آمد و رفت را کاهش می دهد و از سویی دیگر باعث صرف جویی در زمان و تمرکز بهتر و بیشتر مدیران برای خدمت رسانی می شود.

  وی همچنین افزود: راه اندازی و استقرار میز خدمت در راستای تکریم ارباب رجوع ضروری می باشد و دستورات لازم در این زمینه نیز داده شد.

  مؤمن نسب با اشاره به فرارسیدن ماه محرم بیان کرد: ایجاد و آماده سازی فضای فیزیکی متناسب با ایام محرم برای پاسداشت و ترویج فرهنگ عاشورایی در فرمانداری و ادارات شهرستان لازم است. ایشان همچنین بر لزوم تشکیل و فعال سازی ستاد اربعین حسینی و کمیته ناظر بر این موضوع تاکید نمودند.

  نظر به اینکه بازدید مورد ذکر در روز جمعه به عمل آمد، توصیه هایی در خصوص موضوعاتی از قبیل چهره ورودی و خروجی شهر، وضعیت کالبدی و همچنین بهبود عبور و مرور و نظم بخشی به سیستم حمل و نقل و واحدهای صنفی در سطح شهر از طرف ایشان مطرح گردید.


  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما